אדריכלים? מעצבי פנים?
מתווכי דירות? משווקי נדל"ן?

מחפשים אתר אינטרנט שיענה על כל הצרכים שלכם? יאפשר לכם להציג פרוייקטים מיוחדים, ויתפקד ככרטיס ביקור מרשים?

הכירו את ARCHIPRESS, אתר אינטרנט מבוסס על מערכת ניהול וורדפרס, שעברה שדרוג על מנת לענות על הצרכים המדויקים שלכם – האדריכלים, מעצבי הפנים ומשווקי הנדל"ן. 

מודולים מתקדמים לצד עיצוב מותאם אישית.

לפרטים התקשרו

בניית אתר אינטרנט לאדריכלים

לעדכן הכל בקלות ובמהירות!

פונקציונליות, נוחות, יעילות

ניסיון של 15 שנים בתחום בניית האתרים ועבודה עם עשרות אדריכלים ומעצבי פנים, גרמו לנו להבין כי אף על פי שוורדפרס היא המערכת הטובה בעולם לניהול אתרים, לעתים קרובות הלקוחות שלנו מוצאים אותה מסובכת לתפעול שוטף, ולא פעם שמענו לקוח אומר
"למה אני לא יכול פשוט להעלות תמונות, למה אני צריך את כל הסיבוך הזה?" 

ואז הבנו! כדי שללקוחות שלנו יהיה קל יותר, אנו צריכים לשפר את הקיים במערכת של וורדפרס, כך שתתאים לצרכים השוטפים של העבודה. 
ומשם הכל התחיל 🙂

צוות הפיתוח שלנו שיפר את המערכת ופישט את כל התהליכים שעלולים לסבך את העבודה השוטפת, כך שאתם כבר מקבלים מערכת ניהול נוחה, פונקציונלית ופשוטה, שהופכת את עבודת הזנת הפרויקטים וניהול האתר לנוח, קל ומהיר. 

אם חיפשת בניית אתר אינטרנט לאדריכל – הגעת למקום הנכון! 🙂

מבין לקוחותינו

מאפיינים עיקריים בבניית אתר אינטרנט לאדריכלים

מערכת ניהול חכמה לצד עיצוב מוקפד

עיצוב מותאם אישית

העיצוב הוא מי שאתם וזה חשוב לא פחות מיכולות המערכת, כך שכל האתרים שלנו מותאמים אישית ללא שימוש חוזר בתבניות. בתהליך העיצוב לאתר שלכם, נאפיין את הקונספט ונייצר עבורכם תבנית ייחודית, שתתאים לשפת המותג שלכם.

בניית אתר אינטרנט לאדריכלים - מערכת ניהול חכמה

מערכת הניהול עברה שדרוג משמעותי תוך שמירה על חווית המשתמש והפונקציונליות המקסימלית, כך שלכם נותר להשתמש בה ולשלוט על מאפייני האתר - בנוחות ובקלות מרבית.

מודולים מתקדמים

ציידנו את ARCHIRESS במודולים המתקדמים והרלוונטיים ביותר לצרכים השוטפים שלכם: אפשרויות עיצוב מגוונות, גלריות פרויקטים מתקדמות, אפשרויות סינון פרויקטים, מאמרים, וידאו, אנשי צוות ועוד 🙂

אפליקציית מובייל

כל האתרים ב-ARCHIPRESS בנויים בטכנולוגיית PROGRESSIVE WEB APP. מה שאומר שהם מותאמים למובייל בצורה מושלמת! בנוסף, ישנה אפשרות גלישה בדומה לאפליקציה (ברגע שהגולש נכנס לאתר דרך הנייד המערכת תשאל אותו אם ברצונו להתקין את אפלייקציית האתר בטלפון שלו).

אפשרויות קידום אתר אינטרנט של אדריכל

פיצ'ר הקידום במערכת מאפשר לכם לשלוט בכל הנושא של קידום האתר, בין אם זה שילוב מילות חיפוש באזורים אסטרטגיים באתר (למשל: "קידום אתר אינטרנט לאדריכלים"), שליטה בכותרות, תיאורי העמודים, וכן הלאה... באופן נגיש וידידותי. 🙂

מערכת רב לשונית

במידה ותרצו, קיימת אפשרות ליצירת אתר רב לשוני. המערכת מאפשרת לנהל את כל שפות האתר במקום אחד, וכך הופכת את הניהול השוטף לפשוט יותר.!

טלוויזיה חכמה

כל אתר ב-ARCHIPRESS מגיע עם מודול טלוויזיה חכמה, כך שתוכלו להציג את הפרויקטים שלכם על גבי מסך הטלוויזיה במשרד, בתצורה מרשימה בשילוב טקסטים, ובסינכרון מושלם עם האתר ובשליטה פשוטה ונוחה מתוך מערכת הניהול.

תמיכה ועדכונים

למרות שהמערכת קלה לתפעול, לעתים קורה ששוכחים, ולכן אנחנו פה - כדי להזכיר ולהעניק לכם תמיכה על המערכת במידה ושכחתם כיצד מבצעים פעולה מסוימת. בנוסף, אנו מספקים אחריות על המערכת במידה ויצוצו בעיות טכניות/תפעוליות.

בואו נתקדם שלב

מעוניינים כי נשוב אליכם עם מידע נוסף על ARCHIPRESS?
מלאו את הפרטים ונציג ייצור עמכם קשר בהקדם 🙂 

או חייגו