קצת עלינו

האנשים שמאחורי ההצלחה שלך

למנף את הצלחת העסק שלכם

אפליד היא חברת שיווק דיגיטלי שאפתנית ומנוסה, המאמינה בשילוב מיוחד של מקצועיות ועדכניות בתחום, לצד עבודה מאומצת ויצירתית. המטרה שלנו כמובן היא להגיע ואף לעבור את רף היעדים שאנו מציבים כל פעם מחדש עם לקוחותינו! כמו כן, אנו תמיד משתדלים לעבוד בשיתוף פעולה מלא מול הלקוח, ולספק שירות מעולה מכל הלב.

כחלק מהשירותים אותם אנו מציעים, חשוב לנו לספק דו"חות מקיפים ומקצועיים ועם זאת גם פשוטים להבנה, המציינים בין היתר את נתוני כניסות  הגולשים לאתר, נתונים סטטיסטיים על התנהגות הגולשים ועוד ועוד. לאחר ניתוח הנתונים האלו, נוכל כמובן לתת המלצות מבוססות דאטה לשיפורים רלוונטיים באתר שלכם, שיאפשרו לכם למקסם את הרווחים של העסק שלכם.

בשל העובדה שכבר יש לנו מספר לא מועט של שנות ניסיון בתחום השיווק הדיגיטלי, גיבשנו לנו סט ערכים שעובד עבורנו וכמובן גם עבור הלקוחות שלנו. בין היתר, הבנו כי חשוב לנו לפעול בצורה מקצועית ואמינה, המאופיינת בשקיפות מלאה ובשירות מעולה ומוקפד לכל לקוח ולקוח,

 אם גם אתם רוצים להנות מכל הטוב שיש לנו להציע לכם, ולמקסם את הצלחת העסק שלכם,

אל תהססו – וצרו קשר עוד היום 🙂

שלחו לנו מייל

הכירו את הצוות שלנו

הכל מתחיל באנשים 🙂 ואנו דואגים שכל עובדי החברה יהיו מהימנים, אנושיים וכמובן מקצועיים, כדי שנוכל לספק ללקוחותינו את התוצרים הטובים ביותר. 

neil

ניל שפורר

Founder & CEO

מומחה בשיווק דיגיטלי ברשתות חברתיות ומנועי פרסום, מרצה בקורס לשיווק דיגיטלי באוניברסיטה הפתוחה.

נועה שפורר

VP Marketing & Growth

חני כהן

Project Manager

נילי פלד

Accounting
אלכס צ'רנרודסקי מומחה PPC

אלכס צ'רנרודסקי (יועץ מקצועי)

PPC Manager

אלכס צ'רנרודסקי מומחה בניהול קמפיינים ממומנים בגוגל בפרט, ובמנועי חיפוש בכלל. לאלכס ותק של מעל 10 שנים בענף, והוא משמש יועץ ומיישם בקרב חברות מובילות בישראל וסוכנויות שיווק דיגיטלי נבחרות.

יובל מאירי

Social Media Manager

צרו קשר והתחילו בקידום עכשיו!

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה מתאימה

התקשרו: 03-6121039