קידום תוכן ב-YouTube

בואו נתחיל לקדם את הסרטונים שלכם ביוטיוב!

האוסקר שלך

אז נכון שגוגל הוא מנוע החיפוש מספר אחת בעולם כולו היום. אך מהו מנוע החיפוש הגדול ביותר אחריו ברשימה? ניחשתם נכון – יוטיוב. סקרים מהעת האחרונה גילו כי מלבד היותו מנוע חיפוש אופטימלי ושימושי, הוא מדורג גם במקום השלישי ברשימת האתרים הנצפים ביותר אחרי גוגל ופייסבוק!

אם יש לכם סרט וידאו שאתם רוצה לחשוף לקהל רחב, אתם נדרשים לבצע פעולות אופטימיזציה שונות על מנת שמנוע החיפוש של יוטיוב יוכל למצוא את הסרטון ולתעדף אותו על פני סרטונים אחרים שמציגים תוכן דומה.

כיצד אפליד תקדם אתכם גם ביוטיוב?

שלחו לנו מייל

פתיחת ערוץ יוטיוב​ אופטימיזציה לסרטונים ניהול פרסומות יוטיוב  הגדלת צפיות ומדדים שיתוף והפצה 

יתרונות נוספים שיש לקידום ביוטיוב

הקידום ביוטיוב אינו מועיל אך ורק לקידום הסרטון עצמו בתוך יוטיוב, וחשיפה לקהל הצופה בסרטונים, אלא גם מועיל לקידום באינטרנט בכלל ולקידום האתר שלכם בפרט.

מנוע החיפוש של גוגל נוהג להציג כמעט בכל ביטוי תוצאה מובילה מיוטיוב בעמוד הראשון של תוצאות החיפוש, כך שאם הסרטון שלכם יקודם כראוי – הוא ייחשף לא רק לגולשים ביוטיוב אלא גם לגולשי גוגל בכלל, שחיפשו מילת מפתח רלוונטית לסרטון.

בנוסף, כאשר סרטון מקודם ביוטיוב, והוא מפנה אל אתר רשמי כלשהו, הרבה מהכח הקידומי שלו עובר אל קידום האתר, ובכך אתם גם מרוויחים מעבר של גולשים מיוטיוב אל האתר שלכם, וגם מקדמים את האתר בגוגל.

שמעתם מספיק? בואו נתחיל לקדם את הסרטונים שלכם ביוטיוב!

פנו אל אלינו עוד היום ונתחיל מיד בקידום הוידאו שלכם! אפליד – 03-6121039

צרו קשר והתחילו בקידום עכשיו!

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה מתאימה

התקשרו: 03-6121039