ניהול תוכן

כי התוכן הוא עדיין המלך

הדרך הבטוחה לעניין גולשים

הדרך הבטוחה לעניין גולשים ולהשאיר אותם באתר שלכם כמה שיותר זמן היא להציע לו תוכן איכותי, כזה שירצו לצרוך ממנו עוד ועוד. אלו יכולות להיות כתבות, תמונות, אינפוגרפיקות, סרטונים ועוד.

על מנת לייצר תוכן איכותי לאתר כלשהו יש להתייחס לקהלים השונים אשר מגיעים לאתר ולהתאים את התוכן אליהם. באמצעות התוכן אתה יכול להציג בפני הגולש את החזון שלך, ולהניע אותו לפעולה עוד לפני שהבין עד הסוף מה אתה מוכר לו.

זכרו, התוכן הוא שמוכר את השירות ומציג את החברה לגולשים באתר. תוכן איכותי ומעניין יעשה את ההבדל בין גולש אקראי ללקוח פוטנציאלי.

שירותי תוכן באפליד:

ניהול תוכן באתרים
כדי שאתר אינטרנט יחשב טוב בעיני גוגל הוא צריך להיות עדכני ולהתעדכן על בסיס קבוע. בעלי עסק רבים לא מוצאים את הזמן והנכונות להשקיע באתר שלהם מעבר להקמתו. כאן אנחנו נכנסים לתמונה עם שירות ניהול התוכן באתר: עדכון חדשות ואירועים, מאמרים חדשים, מענה ללקוחות, בדיקת תקינות האתר וחויית המשתמש הכללית.

כתיבת תוכן לאתרים
כתיבת טקסטים ומאמרים לאתרי אינטרנט צריכה להתחשב במספר פרמטרים חשובים, במיוחד אם מתחשבים בצרכי קידום אתרים. הטקסטים צריכים להתייחס כאמור לביטויים שמקדמים באמצעותם את האתר, יחד עם זאת הם צריכים להיות מעניינים ואטרקטיבים על מנת שהקורא ימצא בהם עניין ורצון להשאר באתר ולהמשיך לעמוד הבא והבא והבא… שיווק באינטרנט מתחיל עם טקסטים טובים. בין אם זו שורת קופי מדוייקת או כותרת שתתפוס את תשומת לב הגולש.

מעבר לשירותי שיווק באמצעות תוכן
אנו מספקים הזמנות תכנים בגדלים ולצרכים שונים המותאמים לבעל העסק: תוכן לעמודי נחיתה, תוכן שיווקי, סקירות והשוואות מוצרים, מאמרים אינפורמטיביים, פוסטים לרשתות חברתיות ועוד.

שלחו לנו מייל

צרו קשר והתחילו בקידום עכשיו!

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה מתאימה

התקשרו: 03-6121039