עיצוב אתרים

כי אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני

מעצבים עם סגנון

עיצוב אתר תמיד יהיה הגורם המשפיע ביותר על הגולש באופן הגלישה שלו, קבלת החלטות, לחיצה על כפתורים מסוימים לעומת אחרים, זמן השהייה שלו באתר והכי חשוב – ההחלטה ליצור קשר עם בעלי האתר (בין אם דרך האתר, או בדרך אחרת, לאחר הגעתו לאתר)

האתר שלך הוא הדרך בה אתה מציג את העסק שלך לעולם. ה"עטיפה" שלך. ה"מראה החיצוני" שלך. בשנים האחרונות אנשי עולם האינטרנט והפרודקט הבינו שמוצר טוב חייב להראות מעולה, ולכן התרחשה קפיצה משמעותית באופן עיצוב אתרים על פי טרנדים מתחלפים בתחום העיצוב. עסקים בגדלים שונים החלו להשקיע באותה "עטיפה" על מנת להתבלט לעומת מתחריהם.

עיצוב אתרים טוב הוא חלק מתהליך שלם שמתחיל באפיון האתר על פי החזון של העסק, לאחר מכן מגיע שלב אפיון חוויית המשתמש בשילוב עם תכנון עיצוב האתר. ובשלב הסופי יגיע שלב פיתוח ובניית האתר והתאמת האתר למובייל.

למה כדאי לכם לבחור בשירות עיצוב אתרים עם אפליד?

מאחר ואנחנו – one stop shop בכל הקשור לפתרונות אינטרנט מתקדמים – גם בתחום זה (עיצוב אתרים) אנחנו נשמח להעניק לך את השירות המלא, על מנת שלא תאלץ לפנות לספקים שונים ולהיות מוצף. 

שתדע שיש לך כתובת אחת לפנות אליה בכל הקשור לעסק שלך באינטרנט, וכך גם בנוגע לעיצוב האתר שלך.

עיצוב ומיתוג מחדש

אחת לכמה זמן תגלה שהעיצוב שיש לעסק ולאתר שלך כבר מיושן, ובהשוואה לאחרים הוא אינו עונה על הצרכים החדשים של הגולשים. ולכן יש לבצע מיתוג חדש ולעצב מחדש את האתר שלך. אין להקל ראש בנושא זה מאחר והעולם כל הזמן מתפתח, ואסור לך להשאיר את העסק שלך מאחור.

פנה אלינו כבר היום ויחד נבנה לעסק שלך מיתוג חדש, על מנת להגדיל את ההכנסות שלך מהאתר.

שלחו לנו מייל

צרו קשר והתחילו בקידום עכשיו!

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה מתאימה

התקשרו: 03-6121039