פרסום באינסטגרם – ניהול, קידום ועיצוב נראות באינסטגרם

בסקר שערך איגוד האינטרנט הישראלי השנה, נבדקו נתוני הגלישה של בני נוער ומבוגרים בישראל. 28% מהגולשים הישראלים מעל לגיל 18 דיווחו כי הם נכנסים לאינסטגרם באופן קבוע. 93% מבני הנוער דירגו את אינסטגרם במקום הראשון מבין כל הרשתות החברתיות בהן הם פעילים.

הכוח הויזואלי של תמונות שרצות במהירות מול העיניים, שיתוף הפעולה בין פייסבוק לאינסטגרם שנחתם סופית כשהראשונה רכשה את השנייה והאפשרות לפרסום ממומן של מודעות בתוך האינסטגרם – כל אלו חידדו והרחיבו את הכוח של הרשת הזו.

שיווק אפקטיבי לבעלי עסקים ויזואליים

מהו עסק ויזואלי? כל עסק שיש לו מוצרים אטרקטיביים, שהוא עסק שמייצר פריטים או שמעניק שירות שאפשר לתעד אותו באופן ויזואלי, צריך להיות באינסטגרם.

ממעצבי אירועים דרך פריטי לבוש לילדים ובני נוער ועד לחברת עיצוב מוצרים לבית, כל אלו יכולים להפוך את אינסטגרם לכלי שיווקי מובהק. עסקים מתחומי האוכל, הלייפסטייל והעיצוב מככבים באינסטגרם והעניין בהם עצום.

בתי עסק נוספים יכולים לנצל את הרשת הזו לתיעוד תהליך המחשבה, היצירה וההשראה מאחורי המוצר ולהתחבר בכך לקהל היעד שלהם.

אנחנו מציעים חבילת ניהול וקידום מקיפה שמטרתה לקצור את הרווחים מפרסום איכותי וממוקד באינסטגרם:

  • יצירת חומרים גרפיים וצילומים להעלאה קבועה לרשת
  • העלאה וקידום של 2 פוסטים בשבוע
  • הגדלת כמות העוקבים באינסטגרם
  • ניהול תגובות ופידבקים
  • יצירת מודעות פרסום באינסטגרם
  • יצירת פעילויות גולשים
  • מודעות וידאו איכותיות
  • מודעות קרוסלה
  • אופטימיזציה מלאה לקמפיינים ממומנים באינסטגרם.

שלוש מחלקות במקום אחד – שיוצרות שיווק אפקטיבי באינסטגרם

מחלקת עיצוב ייחודית שדואגת לנראות הוויזואלית של הלקוח באינסטגרם ודואגת לקלוע לטעמו של קהל היעד.

שימוש בכלים מתקדמים ליצירת קמפיינים אפקטיביים – אנחנו מתמחים בהתאמת מודעות לקהלי יעד ותחומי עניין, דואגים לעקוב אחרי נתוני גלישה בעמודי נחיתה שונים ולבצע מחקר מתחרים ומנתחים את ביצועי הקמפיינים כדי לשפרם צעד אחר צעד.

צילום בבית העסק – אנחנו מאמינים שצילום טוב יכול למכור יותר מכל מסר כתוב. בשל כך, אנחנו דואגים להביא לבית העסק צלם מקצועי שיתעד את המוצרים ואת תהליך העבודה לייצור בנק תמונות איכותי וטוב לאינסטגרם.

ליווי לאורך זמן – להשגת תוצאות מצוינות

אנחנו מלווים את הלקוחות שלנו בניהול עמודי האינסטגרם ובקידום דרך הרשת החברתית לאורך זמן, כדי לראות תוצאות שנבנות וגדלות מחודש לחודש.

הלקוחות שלנו כבר יודעים שאנחנו אוהבים פרויקטים יצירתיים, מלאים באתגרים ובהשראה. ניהול עמודים וקמפיינים באינסטגרם – תהליך מרתק עם סיפוק עצום – לנו וללקוחות שלנו.

צרו קשר או חייגו 03-6121039

צרו קשר והתחילו בקידום עכשיו!

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה מתאימה

התקשרו: 03-6121039