פרסום בפייסבוק ואינסטגרם

העולם החדש נמצא בפיד שלנו

שיווק בפייסבוק - פשוט אך מתוחכם

קהל היעד שלכם מבלה ברשתות החברתיות כל הזמן. העצימו את שיווק העסק, המוצרים והשירותים שלכם באמצעות נוכחות מרשימה ברשת החברתית.
אתם חייבים להיות שם!

מה כוללים שירותי הפרסום שלנו ברשתות חברתיות?


5 סיבות לבחור באפליד (יש אלף, קיצרנו 🙂 )

אנושיות – אנו נותנים יחס אישי ומסור לכל לקוח וזמינים לכל צורך בכל עת. מקצועיות – מנהלי הקמפיינים המנוסים שלנו מתעדכנים כל הזמן בשינויים ובפיצ'רים חדשים במערכת ניהול הקמפיינים ברשתות חברתיות. שקיפות – אנו מאמינים בשקיפות מלאה במהלך העבודה המשותפת, ומייצרים דוחות באופן שוטף, שמסייעים לכם להיות מעורבים בכל המתרחש, אם בקידום ממומן ואם אורגני. מחויבות – אנו מחויבים לשמור על המידע העסקי שלכם ואוהבים לבסס שיתופי פעולה ארוכי טווח. תוצאות –  אנו מגשימים מטרות עסקיות, ומגדילים את היחס המתקבל בין העלות לתועלת, לקבלת החזר השקעה משתלם.

פייר? אנחנו מעולים בשיווק בפייסבוק (ובכלל!), וגם ממש אוהבים את זה 🙂

העסק שלכם (כל עסק למעשה) זקוק לנראות ונוכחות ברשת החברתית הגדולה בעולם. גם אם אין לכם עדיין דף עסקי, השיווק בפייסבוק עדיין בהישג ידכם! באמצעות מגוון הכלים שיש לפייסבוק להציע, ושימוש נבון במנהל המודעות, נוכל ע"י שימוש בפרסום ממומן להציג את המסר הנכון לקהל היעד המתאים לכם, וזאת על בסיס תחומי עניין ייחודיים לו.רוצים לדעת כיצד אנו מפלחים את קהל היעד על מנת להגיע לגולשים הרלוונטיים ביותר לעסק שלכם? לחצו כאן,עמוד פייסבוק החברה שלכם ייזכה לתנועה לה הוא ראוי!

שלחו לנו מייל

שיווק בפייסבוק - פרסום ממומן בפייסבוק

קידום ממומן בפייסבוק מניב תוצאות

צרו קשר והתחילו בקידום עכשיו!

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה מתאימה

התקשרו: 03-6121039