אחסון אתר בענן

אם אתם מתכננים לבנות אתר לעסק שלכם או לארגון שלכם בתקופה הקרובה, יש שני דברים חשובים שעליכם לדעת – הראשון הוא, שאתם שלא חייבים לאחסן את האתר בשלמותו בשרת מקומי. הדבר השני שאתם צריכים לדעת הוא ששירותי אחסון בענן – הם ככל הנראה בדיוק האלטרנטיבה שאתם מחפשים.

מה זה בעצם שירות ענן?

בואו נתחיל רגע מההתחלה – מה זה בעצם שירות אחסון אתר בענן? ובכן, כדי לבנות אתר באינטרנט, צריך קודם כל לדאוג שיש לנו מקום שנוכל לאחסן את האתר ואת כל המידע והתשתיות שבו במקום אחד. מרבית האנשים שמפעילים אתרים באינטרנט בוחרים לבנות שרת מקומי שבו יוכלו לאחסן את האתר שלהם, אבל בשרת כזה עלויות הבנייה והתחזוקה יכולות להיות מאוד גבוהות. לכן, לא מפתיע במיוחד שבשנים האחרונות, בוחרים לא מעט בעלי אתרים לאחסן את האתר שלהם בשירותי הענן, שמהווים למעשה תחליף לשרת המקומי שאחסן בעבר את האתרים. אז למה כדאי לכם לעבור לשירותי ענן?

אחסון אתר בענן וקידום אורגני

ידוע שאחד הפרמטרים שגוגל לוקחת בחשבון בדירוג התוצאות הוא חוויית המשתמש של הגולש ובפרט מהירות הטעינה של האתר וזמינות האתר. לחברה המאחסנת של האתר שלנו יש השפעה רבה על הפרמטרים האלה. רוב האתרים נמצאים באחסון שיתופי ולכן מושפעים מכמות האתרים שנמצאים בשרת ומהמשאבים שלו. כיום, ישנן אפשרויות רבות לאחסון בשירותי ענן המציעות זמני טעינה שמשתפרים ללא הרף. אחסון בענן מאפשר זמינות אתר גבוהה בהרבה מאשר אחסון בשרת ייעודי ואת שטח האחסון בענן אפשר להגדיל בכל רגע נתון.
שירותי אחסון בענן הם השירותים המומלצים והמתקדמים ביותר מבחינת טכנולוגיה ויכולים לספק לכם פתרונות מקיפים יותר במה שנוגע לתחזוקה ולאחסון של האתר. החל מביצועים גבוהים של האתר, דרך סביבת מחשוב עמידה מאוד ברמה גבוהה ואיכותית ועד מתן מענה מהיר של עובדים מנוסים מקצועיים, לצד שרתי אחסון חלופיים במקרה של תקלה. בנוסף, כשאתם מבקשים לאחסן את האתר שלכם בשירותי הענן, אתם מקבלים חבילה אישית שמותאמת בדיוק לכם ולצרכים של העסק שלכם.

שירותי הענן יעזרו לכם לקדם את העסק שלכם

אנחנו יכולים למנות לא מעט סיבות שבגללן כדאי לכם להתחיל לעבוד עם שירותי ענן מומלצים, כמו העובדה שמדובר גם באופציה שיכולה לעזור לארגון שלכם לחסוך בהוצאות או שרמת האבטחה בשירותי הענן היא גבוהה במיוחד. אבל האמת, שהשילוב של כל אלו ביחד, עם התשתיות הגבוהות והחזקות של שירותי הענן עליהן פירטנו כאן למעלה – בסופו של דבר עוזרות לאתר שלכם להפוך לאתר יעיל ומקצועי יותר וכשהאתר שלכם יעיל ומקצועי יותר, כך גם יותר אנשים נהנים לגלוש בו ומרגישים בנוח לחזור אליו וכך גם מאמצי הקידום שלכם יהיו מוצלחים יותר.

שלחו לנו מייל

חדש בבלוג​

מקצועיות לאורך כל הדרך

ייעוץ תקשורת וניהול משברים
בלוג קידום אתרים מקצועי

ייעוץ תקשורת וניהול משברים

לא הייתם חושבים לקבל עובד.ת לעבודה, בלי לקבל קורות חיים ויש להניח שאתם גם נוהגים לעשות תחקיר מקדים ברשתות החברתיות וברחבי הרשת. הגיוני.

קרא עוד »
כתיבת תוכן AI והשפעתו על SEO וגוגל
בלוג קידום אתרים מקצועי

כתיבת תוכן באמצעות AI: לשמור על איכות ולהימנע מענישת גוגל

במאמר זה, אנו נתאר כיצד ניתן לשמור על איכות גבוהה ולהימנע מהענישה של גוגל כאשר משתמשים בטכנולוגיות AI לכתיבת תוכן. נכיר גם את האופן שבו גוגל מתייחס לתוכן שנוצר על ידי AI מבחינת SEO, ונראה כיצד מדגישים בגוגל את חשיבותו העולה של מודל E-E-A-T על ידי פירוט השאלות אותן כל יוצר תוכן לשאול את עצמו בעת פרסום תכנים חדשים באתר.

קרא עוד »