בחירת חברה לבניית אתרים

היום כל בעל עסק צריך אתר. אם אתה לא שם- אתה לא קיים. אתר האינטרנט הוא כרטיס הביקור של העסק. כאשר בעל עסק פונה לבנייה לחברת אתרים, מה עליו לחפש? במאמר הבא נסקור את התפקידים החשובים בתחום בניית אתרים, אשר יתרמו לבניית אתר איכותי וקידומו במנועי החיפוש, ושעליהם אסור לבעל עסק להתפשר:

אפיון אתרים-

חשוב שבכל חברת בניית אתרים, יהיה מאפיין אתרים. מהו מאפיין אתרים? מאפיין אתרים מכין את תכנית האתר, וקובע עם בעל העסק מה האתר צריך, ומה יהיו מרכיבי האתר. את אפיון האתר מכינים כסקיצה שחור לבן של האתר. אפיון אתרים הוא שלב חשוב מאוד בבניית אתרים. אתר מאופיין היטב מושך גולשים, ויבצע את פעולת המכירה בקלות רבה יותר. את מסמך האפיון מעבירים אל המעצב.

מעצב אתרים-

השלב הבא לאחר אפיון אתרים, הוא עיצוב אתרים. חשוב מאוד שהמעצב יעצב את האתר בצורה מעניינת ומושכת, מתאימה לעיצוב העכשווי וכמובן לאופי העסק. אתר מעוצב היטב הוא אתר שימשוך אליו גולשים. המעצב מקבל את מסמך האפיון, ונותן לו את נגיעות הצבע. לרוב, יכין המעצב מסמך PDF עם עיצוב האתר המוצע, לאישור בעל העסק.

מתכנת-

שלב התכנות הוא השלב הקריטי. בלי מתכנת, אין אתר. חשוב מאוד שהמתכנת ישלוט היטב בעבודה, וידע לבנות כל תבנית נדרשת וכל פיצ'ר שלו זקוק האתר. המתכנת מקבל את סקיצת עיצוב האתר, וכעת עליו לבנות את תבנית האתר בצורה שתתאים לעיצוב, ולשבץ באתר כל כלי ופיצ'ר המופיעים בסקיצה.

מקדם אתרים-

קידום אתרים הינו החלק החשוב ביותר בתחום בניית אתרים. אין טעם לבנות אתר שלא יהיה מקודם בגוגל. מקדם האתרים ידאג להביא את האתר אל המיקומים הראשונים בגוגל בביטויים הרלוונטיים, הנקבעים מראש מול הלקוח. חשוב מאוד שמקדם האתרים והמתכנת יעבדו בשיתוף פעולה, ומקדם האתרים ידאג לתת הוראות מתאימות למתכנת. יש תגיות מסוימים שעל המתכנת להזין כדי שהאתר יקודם טוב בגוגל. חלק מעבודת קידום האתרים כוללת הזנת מאמרי תוכן לאתר, הזנת תגיות, וביצוע אופטימיזציה לאתר האינטרנט במגוון רחב של מישורים. כמובן שכל הפעולות נעשות על מנת לייעל את קידום האתר ברחבי רשת האינטרנט, וכמובן ברחבי הפייסבוק ושאר הרשתות החברתיות.

 כותבי תוכן-

חברות בניית אתרים טובות, מעסיקות כותבי תוכן שייכתבו מאמרי תוכן לצורכי קידום, ולצורך הזנת תכנים לאתר האינטרנט.

חברת בניית אתרים טובה, תתאפיין בשיתוף פעולה הדדי בין כל אנשי הצוות. חשוב מאוד שחברת בניית האתרים תשתף את הלקוח בכל שלב, ולא תעשה שום צעד ללא הסכמה מפורשת של הלקוח. כל אפיון, עיצוב, או טכניקת קידום, יהיו לאחר הסכמה מפורשת של בעל האתר.

Uplead, מניעים קדימה

צרו עמנו קשר ונשמח להרכיב עבורכם תכנית מותאמת אישית לקידום ומיתוג העסק שלכם באינטרנט.

חייגו עכשיו 03-6121039 או לחצו לטופס צור קשר

[TheChamp-FB-Comments]

שלחו לנו מייל

חדש בבלוג​

מקצועיות לאורך כל הדרך