מקצועות האינטרנט המובילים בשנת 2017

רשת האינטרנט היא חלק בלתי נפרד מחיינו. קשה למצוא ולו אדם אחד שאינו גולש בה על בסיס יומיומי. באמצעות הגלישה באתרי האינטרנט ניתן לצבור ידע רב, לרכוש מוצרים אונליין ועוד – היתרונות הם רבים. הנה כמה מקצועות מובילים לקראת שנת 2017.

מקצועות האינטרנט המובילים בשנת 2017

עיצוב דפי נחיתה

לאתרי אינטרנט מסחריים רבים יש דפי נחיתה. על המבנה, העיצוב ומאפייני הדף להתאים למסרים השיווקים של האתר ולמטרותיו. הייחוד בעמוד נחיתה הוא היותו מותאם למטרתו – ליד, קנייה וכו'. ככזה, הוא בעל מסר ברור, ממוקד ומניע לפעולה. בשנת 2017, אין ספק שהנושא יהיה במגמת התקדמות, כאשר המטרה היא לצבור יותר ויותר לקוחות בצורה חכמה.

יושם דגש על עיצוב אטרקטיבי, כזה שיהיה נהיר וברור לגולש. כמו כן, מעצבי האתרים מודעים היטב לזמן הקצר בו נמצא הגולש בדף הנחיתה. בשל כך, גם התכנים יהיו ממוקדים יותר. המגמות המסתמנות הן שילוב אנימציות פלאש באתרים וכן קישורים ממומנים, כך שיחס ההמרה יהיה גבוה עד כמה שניתן.

תכנות PHP

כמו בכל תחום אחר, גם כאן יחולו תמורות. שפת ה-PHP הופכת להיות יותר ויותר פופולארית,  מהירות העיבוד שלה תהיה גבוהה יותר וקל יהיה ללמוד אותה. המערכת עצמה נוצרה על מנת שהאתר ישיג כמה שיותר מידע על הגולשים. ככל שהמערכת תהיה מתקדמת יותר, כך היא תאפשר לעמודים סטטיים שאינם עדכניים להפוך לדינאמיים. מערכת זו תשודרג ותוכל לשנות את העמודים המקוריים לחלוטין, כל עת שהגולשים משתמשים בהם. מי שמתעניין במקצועות פיתוח ובניית אתרים יוכל לבחור מתוך מגוון משרות אינטרנט המשתייכים לתחום של התכנות.

ניהול תוכן SEO

בשנת 2017 יהיו מערכות ניהול תוכן SEO (קידום אתרים אורגני) חכמות יותר. כל בעל אתר שירצה להתמקצע יוכל לעדכן את התוכן בעצמו, ויוכל לבחור את מערכת ניהול התוכן המתאימה לו ביותר. אתרי הרשת יהיו דינאמיים יותר, שכן אתר שאיננו מתעדכן יורד בדירוגים. בעלי האתרים יוכלו לעדכן את התכנים בצורה שוטפת, קלה ונוחה. ישנן מערכות ניהול תוכן מתקדמות ביותר המאפשרות להזין תוכן, לנהל ולעצב את האתר – הכל על מנת שהוא ימשיך להיות דינאמי ומעודכן, ללא צורך בתכנות ובפעולות מורכבות. בעל האתר לא יצטרך להיות בקיא בניהול מערכות תוכן לשם כך.

בניית אתרים

עבור בעלי עסקים המעוניינים שעסקיהם יצליחו, אתר אינטרנט הוא הכרח המציאות. באמצעות הרשת, כל בעל עסק זוכה לחשיפה אופטימאלית, האתר זמין 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, והמטרה היא לצבור כמה שיותר לקוחות ולפנות לקהל היעד המתאים. בשנת 2017 נושא זה ימשיך להעסיק את הזירה העסקית ואף יתפתח ויציע פתרונות חדשניים.

הלקוחות כבר לא יצטרכו לאתר מתכנתים, בוני אתרים, קופירייטרים, מעצבים גרפיים ומקדמי אתרים. החברות יציעו את הכל תחת קורת גג אחת. האתרים יהיו נגישים לאנשים בעלי מוגבלויות, מעוצבים בצורה כזו שקל יהיה לגלוש בהם ויהיו נוחים יותר לניווט.

עיצוב אתרים

גם בתחום עיצוב האתרים יחולו תמורות. הם יהיו מסוגננים יותר, בעלי אוריינטציה שיווקית מדויקת, חדשניים, מודרניים ויעילים, כאשר המטרה העיקרית היא להניע את הגולש לפעולה. עיצוב אתרים מתקדם וחדשני מפיק את המקסימום מהכניסה של הגולש לאתר, בכל הקשור לעיצובו.

שלחו לנו מייל

חדש בבלוג​

מקצועיות לאורך כל הדרך

בלוג קידום אתרים מקצועי

מה זה Google SGE וכיצד יכול לשפר את תוצאות החיפוש שלך?

מנוע החיפוש של גוגל הוא אחד מהכלים החשובים ביותר בעידן הדיגיטלי העכשווי וכפי שתמיד הייתה בחזית החדשנות, היא משיקה כעת כלי חדש בשם Google SGE המבוסס בינה מלאכותית וטכנולוגיות מתקדמות המאפשרים גישה מתקדמת וממוקדת יותר לחיפוש וקבלת מידע.

קרא עוד »
קידום אתרים סמנטי
בלוג קידום אתרים מקצועי

שימוש במילות מפתח ו-LSI

על ידי שילוב מילות מפתח LSI באופן טבעי בתוכן האתר, ניתן לשפר אופטימיזציית מילות מפתח, לספק חוויית משתמש עשירה ורלוונטית יותר וכך- להגביר את סיכויי הדירוג הגבוה במנועי החיפוש.
הטכניקה של LSI מאפשרת להרחיב את הנושא המרכזי באמצעות מילים וביטויים נוספים וקשורים, מבלי להידרש לשימוש חוזר במילים זהות וכך להמנע מדחיסת מילות מפתח.מעולה לאיזון בין קידום האתר לבין טקסט רהוט וטבעי.

קרא עוד »
ייעוץ תקשורת וניהול משברים
בלוג קידום אתרים מקצועי

ייעוץ תקשורת וניהול משברים

לא הייתם חושבים לקבל עובד.ת לעבודה, בלי לקבל קורות חיים ויש להניח שאתם גם נוהגים לעשות תחקיר מקדים ברשתות החברתיות וברחבי הרשת. הגיוני.

קרא עוד »
כתיבת תוכן AI והשפעתו על SEO וגוגל
בלוג קידום אתרים מקצועי

כתיבת תוכן באמצעות AI: לשמור על איכות ולהימנע מענישת גוגל

במאמר זה, אנו נתאר כיצד ניתן לשמור על איכות גבוהה ולהימנע מהענישה של גוגל כאשר משתמשים בטכנולוגיות AI לכתיבת תוכן. נכיר גם את האופן שבו גוגל מתייחס לתוכן שנוצר על ידי AI מבחינת SEO, ונראה כיצד מדגישים בגוגל את חשיבותו העולה של מודל E-E-A-T על ידי פירוט השאלות אותן כל יוצר תוכן לשאול את עצמו בעת פרסום תכנים חדשים באתר.

קרא עוד »