לא נופלים ברשת: ניהול מוניטין באינטרנט

בימים לתוצאות החיפוש בגוגל יש משמעות וחשיבות עילאית. האופן שבו אתם מוצגים אונליין, הוא הצורה בה יתפוס אתכם הלקוח או המשקיע הבא, ויכריע האם יהפוך ללקוח שלכם או יעבור לתוצאת החיפוש הבאה.  בחיפוש שם המותג בתוצאות החיפוש בגוגל נופלים הרבה מאוד עסקים טובים מוצלחים – פשוט בשל מוניטין בעייתי ברשת.

מהו ניהול מוניטין ברשת?

קידום אתרים באינטרנטבתקופה זו התקשורות ברשתות חברתיות כמו  פייסבוק, אינסטגרם,יוטיוב, גוגל פלוס ועוד, לפרסומים בלתי מחמיאים, תלונות צרכנים ואזכורים בעייתים מבחינה משפטית, יש חשיבות מכרעת והם יכולים להרוס עבודה קשה שנעשתה, ולהביא לירידה לטמיון של כל המשאבים שהושקעו בעסק שבניתם במו ידיכם.

ניהול מוניטין ברשת (Online Reputation Management) הוא תחום שנולד מהצורך הגובר בקרב חברות ובעלי מקצוע לייצר ניראות חיובית ואטרקטיבית ברשת ולעצב את המיתוג העסקי או האישי הנלווה לשמם, והוא תחום משלים לתחום קידום האתרים בכללותו.

משמעותו היא קידום התוצאות הרצויות לעמודים הראשונים בעת חיפוש שמכם או שם העסק בגוגל, ובכך יצירת מוניטין חיובי ומושך עבור לקוחות, משקיעים ושותפים עסקיים פוטנציאליים.

הגדלת הנראות החיובית וחיזוק הדעה על המותג ברשת – איך זה עובד?

בניהול מוניטין ברשת נעשה שימוש נבון באמצעי קידום האתרים (SEO) השונים, תוך הכרות עמוקה עם אלגוריתם החיפוש של מנועי החיפוש הגדולים והמנגנונים המורכבים של הרשתות החברתיות ותעדוף המידע בהן, אשר מביא להגדלת הנראות החיובית הרצויה, ודחיקתם של איזכורים שליליים על המותג, וכמובן הערות ותלונות שייתכן והועלו לרשת על ידי מתחרים במטרה לפגוע באותו מוניטין שברצונכם להגן עליו, למקומם הראוי.

מחקרים עדכניים מראים כי מרבית המשתמשים ברשת באינטרנט נעזרים בה באופן שוטף לחיפוש מידע אודות מוצרים ושירותים, לפני שהם מקבלים החלטה אם לצרוך אותם או לבחור במתחריהם. באמצעות קידום אתרים אורגני מקצועי, לצד ניהול מוניטין ברשת המיושם באופן רציף ומושכל, תוכלו לדאוג לכך שאותה ניראות חיובית שהושגה בעמל רב לא תתמסמס, ובכך להגדיל כל הזמן את התנועה הזורמת לאתרכם, חשיפתכם ללקוחות פוטנציאליים והזדמנויות עסקיות שיניבו עבורכם רווחים – ויעזרו לכם לשפר באופן תדיר את התוצאות העסקיות ושורת הרווח.

לפרטים ומידע נוסף על השירות :

Upleadקידום אתרים וניהול מוניטין ברשת – שפרינצק 7, תל אביב – טל' 03-6121039

שלחו לנו מייל

חדש בבלוג​

מקצועיות לאורך כל הדרך

אסטרטגיה תקשורתית
בלוג קידום אתרים מקצועי

הדרך לבניית מותג חזק ושמירה על מוניטין עסקי עוברת בניהול נכון של אסטרטגיה תקשורתית

ניהול נכון של אסטרטגיה תקשורתית היא דרך לבניית מותג חזק ושמירה על מוניטין עסקי. האסטרטגיה מאפשרת לחברה להגדיר מטרות ברורות ולהשקיע בדרכי פעולה להשגתן, כולל זיהוי קהלי יעד ובניית מסרים מתאימים. ייעוץ תקשורתי מקצועי ושילובו בתוך תכניות השיווק והתקשורת של החברה חיוניים להצלחת האסטרטגיה.

קרא עוד »
בלוג קידום אתרים מקצועי

מה זה Google SGE וכיצד יכול לשפר את תוצאות החיפוש שלך?

מנוע החיפוש של גוגל הוא אחד מהכלים החשובים ביותר בעידן הדיגיטלי העכשווי וכפי שתמיד הייתה בחזית החדשנות, היא משיקה כעת כלי חדש בשם Google SGE המבוסס בינה מלאכותית וטכנולוגיות מתקדמות המאפשרים גישה מתקדמת וממוקדת יותר לחיפוש וקבלת מידע.

קרא עוד »
קידום אתרים סמנטי
בלוג קידום אתרים מקצועי

שימוש במילות מפתח ו-LSI

על ידי שילוב מילות מפתח LSI באופן טבעי בתוכן האתר, ניתן לשפר אופטימיזציית מילות מפתח, לספק חוויית משתמש עשירה ורלוונטית יותר וכך- להגביר את סיכויי הדירוג הגבוה במנועי החיפוש.
הטכניקה של LSI מאפשרת להרחיב את הנושא המרכזי באמצעות מילים וביטויים נוספים וקשורים, מבלי להידרש לשימוש חוזר במילים זהות וכך להמנע מדחיסת מילות מפתח.מעולה לאיזון בין קידום האתר לבין טקסט רהוט וטבעי.

קרא עוד »
ייעוץ תקשורת וניהול משברים
בלוג קידום אתרים מקצועי

ייעוץ תקשורת וניהול משברים

לא הייתם חושבים לקבל עובד.ת לעבודה, בלי לקבל קורות חיים ויש להניח שאתם גם נוהגים לעשות תחקיר מקדים ברשתות החברתיות וברחבי הרשת. הגיוני.

קרא עוד »