קידום ושיווק באמצעות ניוזלטר

ניוזלטר לקידום האתר

כאשר אנו מדברים על שיווק ופרסום בית העסק שלנו דרך הפורטל האינטרנטי, אנחנו לא יכולים להתעלם מקיומו של הניוזלטר. לאלו מכם שטרם יצא להם להשתמש בכלי שיווקי זה, או בכלל להתוודע אליו (רחמנא לצלן), הרשו לנו לספר לכם על הדבר החם ביותר בתחום השיווק האינטרנטי.

מה זה ניוזלטר?

כבר מהשם תוכלו לקבל מושג מהו הניוזלטר- או בתרגום מילולי "מכתב חדשות". הניוזלטר מאפשר לכם, בעלי העסק, לעדכן א הלקוחות שלכם אודות פעילויות חדשות בתחומי העסק, מוצרים חמים, או סתם להזכיר להם שאתם פה…

בכדי שאסטרטגיית הניוזלטר תוכיח את עצמה, יש לדאוג למשלוח קבוע (בפרקי זמן שאותם אתם תקבעו) של הדואר לרשימת התפוצה שלכם. שליחת ניוזלטר בצורה ארעית יפספס במקרה הזה את כל המטרה. בכדי להסיר מעליכם את עול המטלה, תמיד תוכלו להיעזר בחברות הפצה לדוגמת sendmsg.

כתיבת ניוזלטר

כתיבת ניוזלטר איכותי

החוק הראשון והחשוב ביותר הוא לזכור שהניוזלטר נועד בשביל הלקוח. על הלקוח להרגיש כי קריאת הניוזלטר מטעם החברה שלכם מכיל בחובו ערך מוסף, ותורם לו ברמה האישית. לכן יש להימנע מהשחלת פרסומות (סמויות או גלויות), ולספק כמה שיותר מידע רלוונטי לקורא. חברת הפצה המתמחה בתכנים רלוונטיים היא activetrail.

טיפ נוסף אודות כתיבת הניוזלטר קשור בפורמט בו יוצג. אנשים הם קהל שאוהב הרגלים, ולכן רצוי לכתוב את הניוזלטר בפורמט קבוע ונגיש. לדוגמה: תוכלו להחליט כי הניוזלטר הספציפי של החברה שלכם יכיל המלצה שבועית, או מאמר שלצידו מספר טיפים, או כל דבר אחר שעולה על רוחכם ותואם לבית העסק שלכם. השימוש בפורמט קבוע אף יקל עליכם את כתיבתו ועריכתו של הניוזלטר.

שליחת הניוזלטר

לשם שליחת הניוזלטר, אתם צריכים בראש ובראשונה רשימת תפוצה. רשימת התפוצה אליה תשלחו את העלון שלכם יכולה להיות קהל הלקוחות שלכם, מכרים וחברים. חשוב להדגיש שבכדי להבדיל את הניוזלטר מ"דואר זבל" אתם מחויבים לכלול כפתור "הסר אותי" שיסיר אוטומטית את הלקוח מרשימת התפוצה.

בכדי לגייס קוראים נוספים, מומלץ להוסיף לאתר הבית של העסק שלכם גם שדה בו גולשים יוכלו להירשם באופן עצמאי לרשימת התפוצה. במידה ואכן החלטתם לכלול טופס הצטרפות זה, השתדלו שהוא יכיל בקשה לשמו וכתובת הדואר של הגולש ותו לא. הרשמות מסובכות וארוכות בדרך כלל גורמות לגולש לא להירשם.

אם אתם לא בטוחים כיצד לעשות זאת טוב בעצמכם, אתם מוזמנים לפנות אלינו, ונשמח לתרום מנסיונינו הרב, על מנת להביא לכם תוצאות בטוחות במהרה. צרו איתנו קשר ונתחיל לעבוד כבר היום!

שלחו לנו מייל

חדש בבלוג​

מקצועיות לאורך כל הדרך

בלוג קידום אתרים מקצועי

מה זה Google SGE וכיצד יכול לשפר את תוצאות החיפוש שלך?

מנוע החיפוש של גוגל הוא אחד מהכלים החשובים ביותר בעידן הדיגיטלי העכשווי וכפי שתמיד הייתה בחזית החדשנות, היא משיקה כעת כלי חדש בשם Google SGE המבוסס בינה מלאכותית וטכנולוגיות מתקדמות המאפשרים גישה מתקדמת וממוקדת יותר לחיפוש וקבלת מידע.

קרא עוד »
קידום אתרים סמנטי
בלוג קידום אתרים מקצועי

שימוש במילות מפתח ו-LSI

על ידי שילוב מילות מפתח LSI באופן טבעי בתוכן האתר, ניתן לשפר אופטימיזציית מילות מפתח, לספק חוויית משתמש עשירה ורלוונטית יותר וכך- להגביר את סיכויי הדירוג הגבוה במנועי החיפוש.
הטכניקה של LSI מאפשרת להרחיב את הנושא המרכזי באמצעות מילים וביטויים נוספים וקשורים, מבלי להידרש לשימוש חוזר במילים זהות וכך להמנע מדחיסת מילות מפתח.מעולה לאיזון בין קידום האתר לבין טקסט רהוט וטבעי.

קרא עוד »
ייעוץ תקשורת וניהול משברים
בלוג קידום אתרים מקצועי

ייעוץ תקשורת וניהול משברים

לא הייתם חושבים לקבל עובד.ת לעבודה, בלי לקבל קורות חיים ויש להניח שאתם גם נוהגים לעשות תחקיר מקדים ברשתות החברתיות וברחבי הרשת. הגיוני.

קרא עוד »
כתיבת תוכן AI והשפעתו על SEO וגוגל
בלוג קידום אתרים מקצועי

כתיבת תוכן באמצעות AI: לשמור על איכות ולהימנע מענישת גוגל

במאמר זה, אנו נתאר כיצד ניתן לשמור על איכות גבוהה ולהימנע מהענישה של גוגל כאשר משתמשים בטכנולוגיות AI לכתיבת תוכן. נכיר גם את האופן שבו גוגל מתייחס לתוכן שנוצר על ידי AI מבחינת SEO, ונראה כיצד מדגישים בגוגל את חשיבותו העולה של מודל E-E-A-T על ידי פירוט השאלות אותן כל יוצר תוכן לשאול את עצמו בעת פרסום תכנים חדשים באתר.

קרא עוד »