השפעת העיצוב הגרפי על הגולש

נתחיל בשאלה: זכור לכם מתי נכנסתם לאתר אינטרנט שלא נכנסתם אליו בעבר והרגשתם שהגעתם למשהו חדשני ומיוחד, וכמובן נשארתם לגלוש בו עוד מספר דקות או יותר מכך? סביר להניח שזה קרה לכם וסביר עוד יותר להניח שלא הייתם מודעים לכך שהאתר הזה דווקא תפס לכם את העין ויצר אצלכם עניין מה שגרם לכם להמשיך לגלוש בו…

הסטטיסטיקות בעניין גלישה באינטרנט חד משמעיות – אתר אינטרנט מקבל בממוצע ביקור של כ-8 שניות מכל גולש, וב-8 השניות הללו מחליט הגולש האם להישאר באתר או להמשיך הלאה, וברובם המכריע של המקרים הוא ימשיך הלאה. ולמה זה חשוב כל כך לכם בעלי האתרים? כי אתם חייבים לעשות הכול בשביל ליצור עניין אצל הגולש ב-8 שניות הללו, בכדי שהוא יישאר ויתעניין במידע, במוצרים או בשירותים שאתם מציעים.  יש כמה דברים שחשוב שיהיו בכל אתר בין השאר בשביל למשוך את תשומת ליבו של הגולש, אך הדבר החשוב מכל – עיצוב גרפי מקצועי ואיכותי!

עיצוב גרפי

איך הוא משפיע?

יש לא מעט מחקרים שמדברים על הקשר בין מה שאנו נחשפים אליו לאיך שאנו מרגישים. כך גם באינטרנט, אם נשקיע עם עיצוב גרפי ברמה גבוהה באתר שלנו, עיצוב שלא יהיה רק יפה אלא יתאים לקונספט וישדר תחושה מסויימת שאנו רוצים, נוכל "ללכוד" את הלקוחות אליהם אנו רוצים להגיע. עיצוב גרפי ברמה גבוהה יגרום לגולש להרגיש שהגיע לאתר סמכותי ובעיקר אתר אמין, כזה שהוא יכול לסמוך על המידע שבו.

עיצוב גרפי + תוכן שיווקי איכותי – שילוב מנצח!

אם אתם רוצים לגרום לגולש באתר שלכם "להיות שלכם" אתם צריכים לשלב בין שני אלמנטים – עיצוב גרפי ברמה הגבוהה ביותר, כזה שיתאים לעסק ולאתר ולתחומים שבהם הוא עוסק,  וכתיבה שיווקית משובחת ש"תמגנט" את הגולש אליכם, ותגרום לו לבצע פעולות שאתם רוצים שיבצע כמו השארת פרטים, הרשמה לרשימת תפוצה, רכישה באתר ועוד. כך כבר ברגע שהגולש ייכנס לאתר העיצוב ישפיע עליו, ויחד עם כתיבה שתמשוך את תשומת ליבו, שניהם ביחד יספקו את המעטפת המושלמת.

עיצוב גרפי באינטרנט

עיצוב גרפי באינטרנט לא חייב להיות קשור רק לבניית אתרים אלא קשור לכל מה שמתפרסם במרחב הזה. אלו יכולים להיות באנרים פרסומיים, פרסומות סטטיות (קבצי תמונה) דפי נחיתה, תמונות קאבר עבור פרסומים ברשתות החברתיות וכדומה. עיצוב גרפי ישפיע על הגולש בכל מקום שהוא ברשת, ואתם חייבים לתת דגש רב עם החומרים אותם אתם מפרסמים ולהבין שהם יכולים להרים את העסק שלכם או לעשות את ההיפך.

עם עיצוב גרפי לא כדאי להתפשר. ההשפעה שלו רבה והוא קריטי להצלחת העסק שלכם, ולכן אתם חייבים להשקיע בו גם אם הוא יעלה לכם לא מעט, עלות שברוב המקרים תחזיר את עצמה.

שלחו לנו מייל

חדש בבלוג​

מקצועיות לאורך כל הדרך