שימוש במילות מפתח ו-LSI

מה זה LSI ולמה זה קשור לקידום אתרים???

ע"י הוספת מילות מפתח על בסיס עיקרון LSI Latent Semantic Indexing באופן טבעי לתוכן האתר, אנו יכולים לשפר את ביצועי העמוד או האתר כולו.

הרחבה של הקונספט הכללי

ע"י הפעלת אופטימיזצית תוכן הכוללת שימוש במודל זה, נעשה שימוש במילים ובביטויים שלמים אשר מהווים מאין הרחבה של הקונספט הכללי של עמוד מסויים.

מילות מפתח של LSI עוזרות לספק חוויית משתמש יותר מקיפה ורלוונטית על ידי הצעת מידע נוסף ונושאים קשורים וכך מאפשרת לנו לספק ערך מוסף רב יותר לקורא התוכן, ומכאן מדדי הSEO צפויים להשתפר.

בנוסף, כחלק מהמאמץ להמנע מדחיסת מילות מפתח (Keyword Stuffing), הופך השימוש ב LSI לפתרון נוסף המסייע לנו לחזור ולהדגיש נושא מסויים, מבלי להשתמש באותן מילים שוב ושוב, ואף לא במילים נרדפות.

במה שונות LSI ממילים נרדפות?

מילות מפתח LSI שונות ממילים נרדפות במספר היבטים:

  1. השימוש: מילים נרדפות הן מילים שונות עם משמעות דומה, בעוד שמילות מפתח LSI הן מילים/ביטויים קשורים קונטקסטואלית לנושא או למילת המפתח המרכזית.
  2. המטרה: מילים נרדפות משמשות בעיקר להימנע מחזרה על אותה המילה, ומאפשרות שימוש במגוון רחב יותר של מילים. מילות מפתח LSI נועדו לשפר את הרלוונטיות והדירוג במנועי חיפוש.
  3. קונטקסט (הקשר): מילים נרדפות יכולות להיות ממוקמות בכל מקום בטקסט. מילות מפתח LSI מתייחסות לנושא ספציפי ולכן צריכות להופיע בהקשר הרלוונטי.
  4. הגדרה: מילים נרדפות מוגדרות על ידי המילונים. מילות מפתח LSI נגזרות מניתוח התוכן והחיפושים הפופולריים במנועי החיפוש.

דוגמאות למילים נרדפות ומילות מפתח LSI:

  1. בר / פאב :: מילים נרדפות || מועדונים / ברים בתל אביב :: LSI
  2. ירושה / עזבון :: מילים נרדפות || עיזבון / חלוקת רכוש :: LSI

לכן, בעוד שמילים נרדפות מרחיבות את "אוצר המילים" המילים של העמוד, מילות מפתח LSI מסייעות בשיפור האופטימיזציה לחיפוש על ידי שילוב מילים ומושגים רלוונטיים לנושא.

שלחו לנו מייל

חדש בבלוג​

מקצועיות לאורך כל הדרך

אסטרטגיה תקשורתית
בלוג קידום אתרים מקצועי

הדרך לבניית מותג חזק ושמירה על מוניטין עסקי עוברת בניהול נכון של אסטרטגיה תקשורתית

ניהול נכון של אסטרטגיה תקשורתית היא דרך לבניית מותג חזק ושמירה על מוניטין עסקי. האסטרטגיה מאפשרת לחברה להגדיר מטרות ברורות ולהשקיע בדרכי פעולה להשגתן, כולל זיהוי קהלי יעד ובניית מסרים מתאימים. ייעוץ תקשורתי מקצועי ושילובו בתוך תכניות השיווק והתקשורת של החברה חיוניים להצלחת האסטרטגיה.

קרא עוד »
בלוג קידום אתרים מקצועי

מה זה Google SGE וכיצד יכול לשפר את תוצאות החיפוש שלך?

מנוע החיפוש של גוגל הוא אחד מהכלים החשובים ביותר בעידן הדיגיטלי העכשווי וכפי שתמיד הייתה בחזית החדשנות, היא משיקה כעת כלי חדש בשם Google SGE המבוסס בינה מלאכותית וטכנולוגיות מתקדמות המאפשרים גישה מתקדמת וממוקדת יותר לחיפוש וקבלת מידע.

קרא עוד »
קידום אתרים סמנטי
בלוג קידום אתרים מקצועי

שימוש במילות מפתח ו-LSI

על ידי שילוב מילות מפתח LSI באופן טבעי בתוכן האתר, ניתן לשפר אופטימיזציית מילות מפתח, לספק חוויית משתמש עשירה ורלוונטית יותר וכך- להגביר את סיכויי הדירוג הגבוה במנועי החיפוש.
הטכניקה של LSI מאפשרת להרחיב את הנושא המרכזי באמצעות מילים וביטויים נוספים וקשורים, מבלי להידרש לשימוש חוזר במילים זהות וכך להמנע מדחיסת מילות מפתח.מעולה לאיזון בין קידום האתר לבין טקסט רהוט וטבעי.

קרא עוד »
ייעוץ תקשורת וניהול משברים
בלוג קידום אתרים מקצועי

ייעוץ תקשורת וניהול משברים

לא הייתם חושבים לקבל עובד.ת לעבודה, בלי לקבל קורות חיים ויש להניח שאתם גם נוהגים לעשות תחקיר מקדים ברשתות החברתיות וברחבי הרשת. הגיוני.

קרא עוד »