למה פייסבוק היה ונשאר המלך הבלתי מעורער?

מניהול עמוד עסקי ועד לקמפיין ממומן, פרסום בפייסבוק הוא הכלי הטוב ביותר כיום להביא את בשורת העסק שלך אל ההמונים. באמצעות היכולת לפלח בצורה מדויקת כל קמפיין פרסומי ולקלוע בדיוק לצרכים של קהל היעד שלך, אפשר לנצל את הרשת החברתית העצומה הזו ולהנות מכלים רבים שיזניקו את העסק שלכם.

למה כדאי לפרסם דווקא בפייסבוק?

נדמה שמדובר בשאלה כמעט רטורית. התשובה לכך היא פשוטה – כולם, אבל כולם, נמצאים שם. כל הלקוחות הפוטנציאלים שלכם נמצאים בפייסבוק מדי יום, כל הלקוחות שמכירים אתכם או זוכרים אתכם נמצאים שם.

בנוסף, זהו המקום להכיר כל הזמן לקוחות חדשים במסגרת כמה אפשרויות שמוצעות בפייסבוק.

פרסום בפייסבוק

עמוד עסקי –

עמוד עסקי הוא חובה עבור כל אדם שיש לו עסק. בין אם מדובר בעסק להפרחת בלונים או בחנות לשוקולדים מובחרים. זהו חלון הראווה הטוב ביותר לייצוג העסק שלכם ומקום שבו אתם יכולים לשמור על קשר יומיומי רציף עם קהל הלקוחות שלכם.

לחצו לקבלת 5 טיפים לניהול נכון של עמוד עסקי בפייסבוק

מערכת הפרסום הממומן –

מערכת המודעות של פייסבוק מאפשרת לכם להנות מהתאמה אישית לכל קמפיין ולכל קהל יעד. אפשר ליצור מודעות בתקציבים נמוכים יחסית ולקלוע באופן מדויק, בזכות פילוח קל ונגיש, לקהל היעד שלכם. פייסבוק מציבה בפני עסקים אינספור כלים של פרסום ממומן שעוזרים ליצור קמפיינים יעילים ורווחיים יותר. כך למשל ניתן ליצור קמפיין לכניסה לאתר, קמפיין לאירוע, לפוסט, לעמוד עסקי ולעמוד האינסטגרם שלכם.

עוד תוצאת חיפוש במנוע גוגל –

משקיעים בקידום אתרים אורגני בגוגל? עמודי הפייסבוק העסקיים הם אתר אינטרנט לכל דבר. הם נמצאים במנוע החיפוש של גוגל ואפשר להתאים אותם לדרישות קידום האתרים של גוגל. זוהי עוד כתובת שאנשים יכולים לאתר והיא חינמית כמעט לגמרי.

פרסום בגוגל

הזדמנויות עסקיות רבות –

פייסבוק היא קהילה משתפת. כל רעיון, פוסט מוצלח או קמפיין פרסומי יכולים לקבל פרסום חינמי באמצעות שיתופים. קבוצות, קהילות, עמודי אוהדים, אירועים ופרופילים אישיים – בכל אלו אפשר לשתף ולהיות משותפים ובכך לקבל עוד ועוד חשיפה לעסק.

פרסום בפייסבוק – וגם באינסטגרם

פייסבוק היא הרשת החברתית הפופולרית ביותר בעולם. בשנים האחרונות התווסף אליה כלי מיוחד שמוסיף לה כוח. פייסבוק רכשה את הרשת החברתית המצולמת אינסטגרם ובכך הכפילה את הכוח שלה. היום אפשר לפרסם דרך פייסבוק גם באינסטגרם ובכך להגיע לעוד אנשים ולהגדיל את קהל הלקוחות והמתעניינים שלכם.

השילוב הזה בין הקהילתיות של פייסבוק והערך הויזואלי הגדול של אינסטגרם, לצד הפופולריות של שתי הרשתות החברתיות האלו, עונה לתשובה מדוע אני צריך לעבוד קשה כדי להיות שם.

פרסום בפייסבוק – הכלי השיווקי הנגיש והטוב ביותר באינטרנט.

שלחו לנו מייל

חדש בבלוג​

מקצועיות לאורך כל הדרך