5 טיפים לניהול עמוד עסקי בפייסבוק

אז הפנמתם כבר שעסק לא יכול להתקיים ללא עמוד עסקי בפייסבוק; פתחתם עמוד כזה, העליתם כמה תמונות יפות, עדכנתם את פרטי העסק, ופה ושם אתם מפרסמים פוסט אודות נפלאות השירות שאתם מציעים. אם אתם תוהים למה למרות כל הפעולות החשובות הללו, הלידים מבוששים להגיע, הפוסט הזה הוא בדיוק בשבילכם.

העשירו את תיאור תמונת הקאבר ותמונת הפרופיל שלכם על ידי יצירת קישורים לאתר העסקי

כולנו יודעים שקישורים הם אלמנט חשוב מאד בקידום אתרים, ולעיתים ההתמקדות בכך גורמת לאנשים לשכוח את המטרה האמיתית של הקישור: הפניית הגולש לתוכן הרלוונטי עבורו. הוספת קישור לתמונת הקאבר והפרופיל תעניק למבקר בעמוד העסקי שלכם הזדמנות להבין קצת יותר את מהות העסק, ותכווין אותו לאתר שלכם, שם יוכל להתרשם בצורה מורחבת יותר מהשירות המוצע. והרי זוהי המטרה האמיתית שלכם- לעניין את הגולש במוצר שלכם, ובתקווה גם ליצור המרה.

אפליד קידום אתרים- תמונת קאבר

הוסיפו הנעה לפעולה לתמונת הקאבר

ואם כבר בלידים עסקינן, חשוב להבהיר למבקרים בעמוד העסקי שלכם, שעם כל הכבוד לפוסטים משעשעים וענייניים שאתם מעלים בו להנאת הגולשים, המטרה הסופית שלכם היא למכור. טוב, אולי לא כדאי להיות כ"כ בוטים, אבל חשוב תמיד לזכור מה היעדים שלנו בכל פעולה שאנו עושים, על מנת למנוע בזבוז משאבים על פעולות שלא יקדמו אותנו אל המטרה.

גם כאן תוכלו לנצל את איזור תמונת הקאבר, ולהוסיף לחצן הנעה לפעולה, שיקדם את הגולש לבצע רכישה, ליד, או כל דבר אחר שהייתם רוצים להשיג. גם כאן תרוויחו הפניה ישירה מעמוד הפייסבוק לאתר שלכם. תוכלו להוסיף לחצן "צור קשר" שיפנה לעמוד יצירת קשר באתר, או לעודד גולש להירשם לרשימת תפוצה. לא משנה מה תבחרו, וודאו שפעולה זו משרתת מטרה מסוימת שחשוב לכם להשיג.

אפליד קידום אתרים- הנעה לפעולה

הימנעו מפוסטים שיווקיים בלבד

אז נכון שהמטרה שלנו היא למכור, למכור, ועוד קצת למכור. אבל את הגולש שמגיע לעמוד הפייסבוק שלכם זה פחות מעניין. הוא לא מעוניין להגיע לעמוד שבו רק מנסים לדחוף לו מוצרים מבלי לתת לו ערך מוסף. העמודים המצליחים והאהובים באמת, הם אלה השומרים על תמהיל נכון בין business ל- pleasure. אז תעשו לעצמכם ולגולש שלכם טובה, והקפידו לפרסם פוסטים משעשעים, או כאלה שנותנים מידע חיוני ומפנים לכתבות אקטואליות ומעניינות. צרו אינטראקציה עם הגולשים בצורת שאלות, טיפים, סקרים וכו'.

תמונה שווה אלף מילים, ווידיאו שווה אף יותר

מארק צוקרברג ידע מה הוא עושה. זוהי עובדה ידועה שפוסטים הכוללים מדיה כלשהי, בין אם תמונה או וידיאו, זוכים לחשיפה גבוהה הרבה יותר, ולמעורבות גולשים המתבטאת בשיתופים ולייקים, מאשר פוסט המורכב ממלל בלבד. ומעורבות גולשים, כפי שכבר סיפרנו לכם בפוסט על פרסום בפייסבוק ותרומתו לקידום האתר, היא כלי מספר אחד לניצול הפלטפורמה הזו לצורך קידום אתר האינטרנט שלכם.

כמו כן, פייסבוק מייצר באופן אוטומטי אפליקציית תמונות וסרטוני וידיאו לכל עמוד עסקי, ואתם בהחלט רוצים שכשגולש לוחץ על לחצן זה, הוא לא יגיע לעמוד ריק.

תמיד תגיבו לפוסטים בעמוד שלכם, גם כשמדובר בביקורת שלילית

נכון, זה לא נעים לקבל ביקורת שלילית, ויש גולשים שלא יחסכו במילים ותיאורים כדי להביע את מורת רוחם, המוצדקת או לא. חשוב מאד להגיב לכל פוסט, בין אם הוא חיובי או שלילי, מכמה סיבות.

קודם כל, אם גולש טורח לכתוב לכם על הוול, מגיעה לו ההתייחסות שלכם. בעל עסק צריך להיות עם יד על הדופק, ולתמרץ את המבקרים בעמוד הפייסבוק שלו להיות מעורבים, על ידי תקשורת הדדית.

כמו כן, אם לא תגיבו, ופשוט תתעלמו מפוסטים בעלי נימה שלילית בנוגע לעסק, תשדרו מסר מאד לא מקצועי ולא שירותי. תמיד כדאי לפנות לכותב הביקורת בצורה מנומסת, שקולה ורגועה, לגלות אמפתיה לתחושותיו השליליות, לנסות באמת להבין את הסיבה (אל תשכחו שאחת ממטרות העמוד העסקי היא תקשורת בלתי אמצעית עם לקוחות ולקוחות פוטנציאליים, ואתם כאן לא רק כדי לפרסם, אלא לתת מענה אמיתי), וכמובן להציע פתרון. אל תיכנסו להתנגחויות מילוליות עם גולשים, אלא הציעו ליצור עמם קשר באופן ישיר בטלפון או במייל על מנת ליישר את ההדורים ולהגיע לפתרון. וכמובן, אל תשכחו לעדכן את שאר המבקרים הסקרנים בנוגע להתקדמות ולמציאת הפתרון:)

רוצים עזרה? צרו קשר ונעזור 03-6121039

כותבת המאמר – לנה צלר- מנהלת תיקי לקוחות בתחום SEO בצוות אפליד

שלחו לנו מייל

חדש בבלוג​

מקצועיות לאורך כל הדרך

בלוג קידום אתרים מקצועי

מה זה Google SGE וכיצד יכול לשפר את תוצאות החיפוש שלך?

מנוע החיפוש של גוגל הוא אחד מהכלים החשובים ביותר בעידן הדיגיטלי העכשווי וכפי שתמיד הייתה בחזית החדשנות, היא משיקה כעת כלי חדש בשם Google SGE המבוסס בינה מלאכותית וטכנולוגיות מתקדמות המאפשרים גישה מתקדמת וממוקדת יותר לחיפוש וקבלת מידע.

קרא עוד »
קידום אתרים סמנטי
בלוג קידום אתרים מקצועי

שימוש במילות מפתח ו-LSI

על ידי שילוב מילות מפתח LSI באופן טבעי בתוכן האתר, ניתן לשפר אופטימיזציית מילות מפתח, לספק חוויית משתמש עשירה ורלוונטית יותר וכך- להגביר את סיכויי הדירוג הגבוה במנועי החיפוש.
הטכניקה של LSI מאפשרת להרחיב את הנושא המרכזי באמצעות מילים וביטויים נוספים וקשורים, מבלי להידרש לשימוש חוזר במילים זהות וכך להמנע מדחיסת מילות מפתח.מעולה לאיזון בין קידום האתר לבין טקסט רהוט וטבעי.

קרא עוד »
ייעוץ תקשורת וניהול משברים
בלוג קידום אתרים מקצועי

ייעוץ תקשורת וניהול משברים

לא הייתם חושבים לקבל עובד.ת לעבודה, בלי לקבל קורות חיים ויש להניח שאתם גם נוהגים לעשות תחקיר מקדים ברשתות החברתיות וברחבי הרשת. הגיוני.

קרא עוד »
כתיבת תוכן AI והשפעתו על SEO וגוגל
בלוג קידום אתרים מקצועי

כתיבת תוכן באמצעות AI: לשמור על איכות ולהימנע מענישת גוגל

במאמר זה, אנו נתאר כיצד ניתן לשמור על איכות גבוהה ולהימנע מהענישה של גוגל כאשר משתמשים בטכנולוגיות AI לכתיבת תוכן. נכיר גם את האופן שבו גוגל מתייחס לתוכן שנוצר על ידי AI מבחינת SEO, ונראה כיצד מדגישים בגוגל את חשיבותו העולה של מודל E-E-A-T על ידי פירוט השאלות אותן כל יוצר תוכן לשאול את עצמו בעת פרסום תכנים חדשים באתר.

קרא עוד »